Підприємництво, Тваринництво

Домашні вихованці кішки, собаки та інші

емочки бокаші

Допускається утримання тварин в будинку і на прибудинковій території, крім радості від спілкування, доставляє господарям багато клопоту, пов’язаних в першу чергу з фізіологічними потребами тварин. Полегшити прибирання і догляд за тваринами допоможуть Емочки.

З їх допомогою ви можете:

– позбутися від неприємних запахів в місцях постійного перебування тварини (клітка, вольєр, підстилка, будка і т.д.) і в місцях, де скупчуються випорожнення тварин (туалети);

– усунути неприємні запахи від тіла тварини;

– перемогти постійну бруд і пил в будинку;

– допомогти тваринам позбутися проблем з травленням, вилікувати від незначного отруєння, проносу;

– провести профілактику і лікування захворювань шкірного і волосяного покриву.

Емочки можуть бути використані при догляді за будь-якими видами домашніх тварин: собаки, кішки, кролики, гризуни (хом’яки, щури, миші), папуги та інші декоративні птахи, рептилії, акваріумні рибки і т.д.

Крок №1 – Додавати Емочки в корм або воду для напування тварин. Нормалізує травлення, підвищує засвоюваність корму, зміцнює здоров’я, прискорює ферментацію посліду, нейтралізує неприємні запахи.

Стійкий ефект дає додавання Емочки-Бокаши для тварин в корм і / або рідкі Емочки для тварин в воду для пиття, в кількості 1% від їх щоденного раціону.

Кішкам можна пропонувати бокаші на пробу – вони самі визначать, коли і скільки їм потрібно з’їсти, щоб почистити кишечник.

Крок №2 – Обробляти емочка поверхню тіла тварини. Поліпшується стан шкіри і вовни (на шерсті з’являється шовковистий блиск), йдуть грибкові захворювання шкірного і волосяного покриву, усуваються неприємні запахи, зменшується кількість пилу.

Раз в день обприскувати тварин емочка, розведеними теплою водою 1:50.

Додавати Емочки в воду для миття тварин (1: 100).

Крок №3 – Обробляти емочка місця постійного утримання і вигулу тварин. Усуваються неприємні запахи, зменшується кількість пилу і бруду. При обприскуванні розводити теплою водою – 1:50, при митті поверхонь – 1: 100.

Поліпшення якості і пожвавлення питної води. Помістіть сірі ЕМ-керамічні трубочки (1 шт на 1 літр води) в ємність для пиття вашого вихованця.

Емочки можуть допомогти в лікуванні гострих кишкових інфекцій у тварин (симптоми захворювання – пронос). </ Strong> Препарат у кількості від 10 мл (для тварин вагою до 1 кг) до 100 мл (для великих тварин більше 20 кг) вливається нерозбавленим прямо в рот тварині (найкраще видавлювати з шприца). Операцію повторити 2-3 рази на день. Якщо на наступний день стан тварини не покращується, його необхідно показати ветеринару.

Увага! Емочки не є лікарським препаратом! Застосовуючи Емочки для лікування будь-якого захворювання, ви дієте на свій страх і ризик, і якісь б то ні було претензії не можуть бути пред’явлені компанії-виробнику препаратів. Якщо сумніваєтеся – краще зверніться до кваліфікованого лікаря.

Застосування Емочек в акваріумі.

Усувається наліт на стінках акваріумів, вода стає чистішою і немає необхідності її часто міняти, органічні домішки, а також відходи життєдіяльності риб швидше осідають, риби менше піддаються інфекційним захворюванням.

1 раз в тиждень наливайте Емочки в акваріум 10мл на кожні 50 літрів ємності акваріума. Підвісьте в акваріумі мішечок з сірими ЕМ-керамічними трубочками (1 трубочка на 5 л води).