Е – екологічні товари

К – корисно для здоров’я

О – органічність

З – знижки та акції

А – агротехніки нашого покоління

Р – розумні поради

Я – якісний товар

Д – доброзичливі консультанти

Місія:

Популяризуємо здоровий спосіб життя через консультації, обмін досвідом та розповсюдження товарів для органічного землеробства, здорового харчування, гігієни та побуту.

Хто ми:

Ми - команда ентузіастів, яка займається цим вже 14 років. Починали з невеликого домашнього виробництва мікробіологічних добрив, поступово, через високу якість продукції, та підтримку однодумців, розвинулись у повноцінне виробництво з розширеною ланкою пропозицій для землеробства, тваринництва, гігієни та побуту людини, відкрили клуб-магазин еко-товарів у місті Каневі та інтернет-магазин. Все, що пропонуємо вам — використовуємо у своєму житті.

Для чого:

У наш час дедалі більше людей звертають увагу на екологічні проблеми і намагаються зробити свій внесок у збереження довкілля. Це проявляється не тільки в роздільному сортуванні сміття і зменшенні споживання пластикових виробів, а й у виборі екологічних товарів.
Це наш внесок у майбутнє поколінь. Ми хочемо, щоб наші діти й онуки жили в чистому та здоровому довкіллі, тому кожен крок до екологічного способу життя має велике значення.