Землеробство

Як не пропустити початок землеробського сезону

“Як не пропустити початок землеробського сезону” вебінар із Валентиною Іванівною Ляшенко

В.І.Ляшенко – одна з піонерів-аматорів природного землеробства в Україні. Почала свою діяльність на початку 2000-х, долучившись до руху клубів органічного землеробства, що тоді зароджувався, понад 10 років керувала клубом у м.Нікополі.

Була сподвижником Бориса Андрійовича Бублика. Написала книжки “Давайте помиримося з природою”, “Це любов!, або досвід застосування Ефективних мікроорганізмів”, “Здоров’я тобі, Водичка!”, десятки статей у клубних газетах, провела не одну сотню семінарів по всій Україні…

Крім того, Валентина Іванівна – визнаний фахівець у питаннях способу життя в гармонії з природою і людьми, створення простору любові, спілкування і взаємодії з навколишньою природою, і так далі, своїми порадами та рекомендаціями вона посприяла збагненню гармонії в житті багатьох людей і родин. Кілька років тому Валентина Іванівна захопилася оздоровленням свого організму за методикою “Алфей” С. А. Будилова, і стала майстром ще й у цій галузі.

Протягом останніх кількох років Валентина Іванівна лише зрідка проводила семінари і практично не з’являлася на просторах інтернету, занурившись у свій простір. Але її, як і раніше, пам’ятають і люблять в українських клубах, і, впевнений, чекають від неї нової інформації. А інформації цієї, за роки відсутності в ефірі, накопичилося досить багато.

І зараз Валентина Іванівна готова знову вийти до своєї аудиторії в нових форматах – як блогер і лектор вебінарів.

Це перший вебінар, він присвячений основі основ – природному землеробству, а саме – початку землеробського сезону.

Подивившись його, ви дізнаєтеся, як, коли і з яких справ краще починати хліборобство, як підготувати землю, рослини і самого себе до початку посадкового сезону, які зі звичних практик варто підкоригувати, наприклад, у зв’язку з глобальним потеплінням, а від яких узагалі краще відмовитися. А також дізнаєтеся, як користуватися під час розв’язання складних питань “індикатором Душі” – настроєм, відчувати і спостерігати Природу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *