Землеробство

Біо-препарати проти фітофторозу профілактика і лікування

Біо-препарати проти фітофторозу профілактика і лікування

Найпоширеніша хвороба на наших грядках-це, мабуть, фітофтороз. Стільки неприємностей, розчарувань, а головне втрат врожаїв. От не дарма в перекладі з грецького фітофтороз дослівно означає»рослина знищує”. Як сказати більш точно і не придумаєш.

Фітофтора – це такий міцелій, паразит псевдогриб, який в процесі свого життя знищує свого донора – рослина. Після чого залишається в грунті, відмінно переживає зимові холоди, щоб навесні знову накинутися на наші рослини.
Цей міцелій здатний селитися і знищувати коріння, плоди, дерева і звичайно зелень. Дуже любить фітофтора селитися на картоплю і томати.

У природоподібному, органічному землеробстві ми рекомендуємо використовувати Біо-препарати, щоб не нашкодити природі і людям.
Для профілактики фітофторозу використовувати препарати за стандартною схемою, зазначеної в інструкції.
Якщо хвороба вже розвивається або ви знаєте, що в минулому році на цих грядках був фітофтроз і пішов в зиму, рекомендуємо збільшити дозування препаратів і зменшити інтервал між обробками. Іноді обробки необхідні навіть два рази в тиждень, але а ви дивитеся на стан своїх рослин і регулюйте кількість обробок і концентрацію препаратів.

Рекомендуємо в одній баковій суміші приготувати:
Емочки + Триходерма + Фітоспорін (або Фітодоктор) + прилипач

Емочки – це ефективні мікроорганізми, які посилять «армію» корисної мікрофлори проти патогенної.

 

Триходерма (або Триходермін) – препарат, який складається з спор гриба Trichoderma lignorum, що руйнує спори фітофтори, займаючи її місце, але є дружнім і корисним для рослин

Фітоспорін (або Фітодоктор) – в даному препараті ми маємо сінну паличку Bacillus subtilis, яка заходить з іншого боку до руйнування фітофтори і тим самим наносимо подвійний удар.

Прилипачі, які ми пропонуємо в нашому магазині засновані на полісахарозе, а не мильної хімії. Відмінно виконують свою основну функцію, закріплюючи препарати на рослині, при цьому удобрюючи, захищаючи від стресу і не ускладнює надходження повітря.

Липосам або Добрий господар.

Пропонуємо вашій увазі відео на цю тему:
Наш новий автор-землероб-екстремал Лариса зозуля поділилася досвідом, як за допомогою біо-препаратів вирощує рясний і здоровий урожай у вологому і холодному кліматі на Курильських островах.
Тайм-коди до відео:
0:00 погодні умови на березі Тихого океану: тумани, дощі, холодні ночі
3:35 Огляд рослин на 23 липня
4: 28 Емочки (або набір для самостійної активації Емочок)+ Фітоспорін (можна замінити Рівермом, Фітодоктором) + прилипач в одній баковій суміші.
6:00 мульчування грядок полином
6: 39 осіння обробка грунту ” мікоризою “(або «Триходерма», “Триходермін«,»ЕМ-Бокаші”)
7:10 у несприятливих, стресових для рослин умовах або коли хвороба вже починає розвиватися, дози, зазначені в інструкції біо-препаратів можна збільшити в 2-3 рази
8:25 дуже важливо, щоб препарати були хорошої якості-намагайтеся купувати у виробників або в перевірених компаніях, клубах
8:57 Принцип дії біо-препаратів
9: 49 вирощуйте здорові плоди, бережіть себе і природу)

Схожі повідомлення