Землеробство

ТРЕТІЙ ЕТАП ВИРОЩУВАННЯ КАРТОПЛІ + “АКТОФІТ”

ТРЕТІЙ ЕТАП ВИРОЩУВАННЯ КАРТОПЛІ + “АКТОФІТ”

Картопля в цьому році дала хороший урожай. Ми славно попрацювали.
Настає пора коли потрібно прибрати урожай, закласти його на довге зберігання і підготувати грунт в зиму.

До розробленого набору препаратів на цьому етапі, наші фахівці, в цьому незвичайному році, рекомендують додати до”Мезитропіну ” ще й “Актофіт“.

Погодні умови були незвичайними не тільки для нас, але і для колорадського жука, який на моменті вирощування не встиг нашкодити картоплі. Зараз настав пік його розвитку і розмноження. Так, він вже картоплі не шкодить, але якщо не провести обробку “Актофітом” (а в разі великої кількості яєць і личинок, бажано використовувати і”Бітоксибацилін“) на зимівлю піде занадто велика популяція жука, а в наступному році їх буде полчища.
За один-два тижні до збирання картоплі обробіть картоплю “Актофітом“.

Льох і бульби картоплі обробіть ЕМочками , ефективні мікроорганізми приберуть всіх патогенних шкідників, забезпечать довге і якісне зберігання врожаю.

На спорожнілій, після картоплі грядці, слід засіяти сидерати разом з “Бокашами”

І вже восени, найкраще в період дощів, обробіть ділянку “Мезитропіном
МЕЗИТРОПІН – це високоефективний концентрат, являє собою натуральний грунтовий інсектицид. Його дія заснована на властивостях грунтового ентомопатогенного гриба Metarhizium anisopliae, який, розвиваючись в грунті, вражає мешкають і зимуючих там грунтових шкідників:
капустянка;
личинкові стадії травневих і колорадських жуків;
трипс;
дротяник;
довгоносик;
личинки комарів.

Колектив компанії “Зорямікробіоефект” бажає всім великих і здорових врожаїв, природно збалансованих земельних ділянок і всіх благ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *