Землеробство

Осіння обробка саду в природному землеробстві

Осіння обробка саду в природному землеробстві

Осіння обробка саду дуже важлива. Від цього залежить урожай майбутнього року і здоров’я саду, а значить і його господарів. Це гарний час для того, щоб зміцнити загальний імунітет дерев і кущів, підтримуючи корисні мікроклімат, мікроорганізми, комах і птахів. Підлікувати накопичилися садові хвороби і недуги, подбати про те, щоб шкідники не залишилися в нашому саду на зимівлю і не заподіяли йому шкоди в майбутньому році. Підготувати рослини до зимових стресів, перепадів температур, морозів, надмірної вологи, вітрам.

 

Фахівці та експерти нашої студії “Земфіра” рекомендують наступний комплекс для осінньої обробки саду:

Насамперед, поки на деревах і кущах є ще листя і навіть якщо залишилися овочі та фрукти, зробіть обробку “ЕМОЧКИ для всіх” – це улюблене добриво японців протягом ось уже сорока років. У складі тільки ефективні мікроорганізми, їх ферменти і вітаміни. Препарат допоможе:

Відновити родючість грунту;
Підтримає і зміцнить імунітет рослин;
Спрацює як антистрес;
Підлікує дерева і чагарники від різного роду хвороб;
Продовжить термін зберігання врожаїв, поліпшить якість плодів, закладе здоровий урожай на майбутній рік

До того як опаде листя Рекомендуємо ще одну обробку препаратом “РІВЕРМ“, удобрюючи садові рослини.

На відміну від інших витяжок з біогумусу « “Ріверм” видобувається і збагачується за допомогою гідромеханічної диспергації. Цей процес покращує структуру до мікронного рівня, отримуючи препарат найвищої якості, з цілісною самоорганізованою системою, що забезпечує природну біологічну активність добрива. Така внутрішня впорядкованість працює як годинник на фізичному і хімічному рівні мікроорганізмів, ферментів, ростових речовин, що сприяє прискоренню перетворення грунту в гумусний стан

Після того як опаде листя в саду, слід обробити сад чудовим препаратом “30д” він створить захисну плівку, немов покривалом вкриє весь ваш сад від майбутніх зимових стресів. Його дія спрямована на боротьбу зі шкідниками, профілактику хвороб і збільшення врожайності. Екологічний сучасний препарат потрійної дії:

Інсектоакарицид (захист від комах і кліщів);
Антитранспірант (захист рослин від поганих погодних умов);
Прилипач-ад’ювант (прикріплює препарат на рослину і зміцнює імунітет).

Рекомендуємо так само обробити грунт “МЕЗИТРОПІНОМ” і “БОВЕРИНОМ” в комплексі, два цих препарату доповнюють один одного і підтримують в боротьбі зі шкідниками.

Мезитропін – це сучасне високоефективний засіб, концентрат, являє собою натуральний грунтовий інсектицид. Його дія заснована на властивостях грунтового ентомопатогенного гриба Metarhizium anisopliae, який, розвиваючись в грунті, вражає мешкають і зимуючих там грунтових шкідників. Ефективний проти: капустянки; личиночнной стадії травневих і колорадських жуків; трипсів; дротяники; довгоносиків; личинок комарів та ін.

Боверин – це біологічно активний інсектицидний препарат контактної дії. Нешкідливий для дощових черв’яків, людей і тварин. Застосовується для захисту сільськогосподарських, квітково-декоративних рослин і дерев від колорадського жука, капустянки, личинок хруща, дротяники, трипса, білокрилки, мінуючих мух, жуків щелкунов,плодожерок, личинок капустяної совки, личинок грибних комариків та інших.

Добре, якщо є можливість засіяти сад СИДЕРАТАМИ. Ми пропонуємо відмінні набори, зі знижкою!, в які відразу входять “БОКАШІ” і сидерати на вибір. Бокаші допоможуть оздоровити землю і дружно зійти насінню сидератів. При цьому, опале листя не спресується, а до весни стане відмінним, переробленим добривом, навіть якщо на ній були сліди хвороб – не потрібно згрібати листя і тим більше палити. Бокаші відмінно впораються з цим завданням. Сидерати захистять грунт взимку і збагатять її, до весни так само перетворюючись в добре засвоюване рослинами добриво.

Всі рекомендовані препарати безпечні для природи і людини, за методом ПРИРОДНОГО землеробства.

Ми бажаємо всім рясних і здорових врожаїв!

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *