ЕМ-технології, Здоров'я

ЕМ-технології на новорічний святковий стіл і подарунки під ялинку для ЗемлеТворця!

ЕМ-технології на новорічний святковий стіл і

подарунки під ялинку для ЗемлеТворця!

Як не старайся, а в новорічні свята всі ми трохи більше їмо і не завжди все корисне. Плюс до всього, завжди стоїть завдання з напоями. Щороку, в цей час, ми пропонували,

Як не старайся, а в новорічні свята всі ми трохи більше їмо і не завжди все корисне. Плюс до всього, завжди стоїть завдання з напоями. Щороку, в цей час, ми пропонували, «Емочки для всіх» замість шампанського і як корисні напої для дітвори, замість усіляких шкідливих шипучок. Цього року в нас уже є готові, зручні наборчики «ЕМ-Бадьорчик» і «ЕМ-КвасОК» для зручного та швидкого приготування напоїв.

 

                       

Усі наші напої на Емочках – це свого роду смачні пробіотики. А Емочки – це ефективні мікроорганізми, які приберуть патогенну мікрофлору і посилять корисну, зміцнять імунітет і допоможуть впоратися з тим зайвим і не завжди корисним, новорічним переїданням.

Як подаруночки для ЗемлеТворців рекомендуємо:

 

 

 

 

 

Кожен, для кого дбайливе ставлення до навколишнього світу і здоровий спосіб життя, не порожні слова, вибере відповідний подарунок на сайті https://ecozaryad.com

Користуючись нагодою вітаємо всіх з прийдешніми святами і бажаємо відмінних урожаєм в новому сезоні, гарного і бадьорого настрою круглий рік, міцного здоров’я і щастя в новому році!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *