ЕМ-технології, Здоров'я

Корисне, економне та смачне ЕМ-ШАМПАНСЬКЕ

Корисне, економне та смачне

ЕМ-ШАМПАНСЬКЕ

Пропонуємо прекрасний напій, на основі Улюблених ЕМочкек. Підійде для того, щоб відсвяткувати будь-яку подію, свято і втамувати спрагу, а також оздоровитися. Може бути використаний на святковому столі як альтернатива алкогольним напоям або як заміна шкідливих газованих напоїв.

Про користь цього напою, як профілактику захворювань і підтримання імунітету, ЩО ЗАРАЗ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, ми розповідали тут.

ем шампанське

Препарат «Емочки для всіх» у цьому напої беруться за основу. Це харчовий продукт, що складається з ефективних мікроорганізмів, які працюватимуть у вашому організмі, на боці здоров’я, захищаючи його від усіх шкідливих впливів, допомагаючи корисним мікроорганізмам. Це концентровані живі молочні бактерії, ферментні грибки, корисні дріжджові мікроорганізми, актиноміцети, і все це на харчовій основі й цілющих травах (листках берези й малини, м’яті, золотушнику, деревію, анісу, фенхелю, розмарину та кореня алтеї).

До речі, що важливо, цей корисний і прекрасний напій виявиться ще й дешевшим від будь-яких газованих напоїв із шампанським.

Ще один великий плюс: лакто- і біфідобактерії, у складі напою, допомагатимуть організму справлятися з великою кількістю святкової їжі! Хоча ми, звичайно, рекомендуємо – краще не переїдати:)

Рецепт приготування:

Що знадобиться:

5-ти літрова ємність

100 мл. «Емочки для всіх»

6 ст.л, меду

від 0,5 до 4 ст.л. концентрату квасного сусла, залежно від бажаної “міцності”

і 15 родзинок.

У ємність наливаємо на 9/10 теплу питну воду (до 40С). 300 мл води нагріти до 70-80С і розчинити в них концентрат квасного сусла, після чого вилити в ємність. Туди ж покласти мед і промиті родзинки. Останніми наливаються Емочки.

Усе інтенсивно перемішуємо, домагаючись повного розчинення інгредієнтів.

Після чого ставимо в тепле місце (близько 30С). Через деякий час у напої почнеться інтенсивне газоутворення. Коли бродіння піде на спад – напій готовий.

Що більше концентрату квасного сусла – то швидше він бродить, то міцнішим і насиченішим виходить. Якщо раптом напій перестояв, тоді в нього треба додати меду, і він знову заграє! Емочки зроблять свою справу і напій знову стане смачним.

Якщо потрібно ще швидше приготувати напій, то можна застосувати спрощений спосіб. Змішуємо компоненти в тих самих пропорціях, тільки емочок і меду беремо вдвічі більше, а родзинки не кладемо. Переливаємо в пляшку, закручуємо і добре струшуємо кілька разів. Напій готовий!

 

«Емочки для всіх» упаковані в 0,5л; 1л; 5л. Використовувати цей прекрасний засіб можна багато де, ви просто здивуєтеся наскільки ефективні організми корисні в побуті, кулінарії, землеробстві, тваринництві, охороні здоров’я.

 

Корисні напої, корисне шампанське, купити емочки, придбати емочки, купити ефективні мікроорганізми, байкал в Україні, емочки в Україні, харчові добавки, здорове харчування, напій замість шампанського, квас на основі емочок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *