Здоров'я

ЕМОЧКИ для профілактики захворювань і допомоги в зціленні

ЕМОЧКИ для профілактики захворювань і допомоги в зціленні

Світ так влаштований, у ньому постійно відбувається протистояння між творенням і руйнуванням. У всіх сферах, напрямках, галузях, макро- і мікросвітах. Ми це точно знаємо, перевірили і з успіхом використовуємо це розуміння на прикладі природного землеробства. ПТому для нас не є відкриттям те, що так само справи йдуть і в нашому організмі. Від результату протистояння, перемоги корисної, патогенної мікрофлори або їхньої гармонійної взаємодії залежить наше здоров’я.

Наш імунітет це ні що інше, як армія корисних, ефективних мікроорганізмів і безлічі інших чинників.

У цій замітці йтиметься про підтримання імунітету з боку корисних мікроорганізмів.

Проте! Ми з вами знаємо, що бур’яни, комахи-шкідники чи хвороботворні бактерії, віруси – всі вони, не обов’язково і не завжди стовідсоткові вороги. Доведено наукою та досвідом те, що зазвичай прийнято називати ворогами, в деяких випадках є помічниками чи стимуляторами.

Наприклад, проведено безліч дослідів і спостережень, що за допомогою паразитів (глистів) лікують аутоімунні захворювання, а вірус герпесу допомагає впоратися з певними раковими клітинами і навіть коронавірусною інфекцією. Все просто: сильніші перемагають менш сильних своїх патогенних конкурентів. Така ось вічна боротьба за виживання. Для створюючої сторони це може приносити користь за умови, що вона в змозі стримати і контролювати безпечну, для себе, популяцію ворога.

Саме в такому гармонійному протистоянні добра зі злом, світла з темрявою, корисним і шкідливим можливе життя, процвітання і творення. Наше завдання утримувати баланс.

Ось, наприклад, деякі роздуми сучасних лікарів, які спостерігають розвиток вірусів. Є розуміння, що перемігши один вірус, на його місце природа створює інший. І поки наш імунітет не виробить тактику і стратегію боротьби з ним, кожен новий вірус буде для нас небезпечнішим за попередній. Так це було і з вірусом Грипу, який на зорі своєї появи вважався не менш небезпечним, ніж нинішній Каронавірус. На сьогодні люди знають, як вилікувати та попередити грип за допомогою медикаментів і щеплень, а майже кожен із нас має стійкий імунітет до цього вірусу. Тепер вірус Грипу поступово зникає, це стало ще більш очевидно, коли з’явилася коронавірусна інфекція. Як колись чума, віспа та інші страшні хвороби. Як кажуть у народі: “святе місце порожнім не буває”. Сovid-19 всього лише намагається зайняти своє місце, розмножитися і вижити.

Далі ми зосередимося на тій стороні нашого імунітету, де несуть свою службу дружні нам бактерії, на передовій, де зустрічають віруси. На нашій корисній мікрофлорі, мікроорганізмах.

 

Що сьогодні відбувається у світі бактерій? Які ми чуємо побоювання? Згадаймо, що зовсім недавно закінчився період, коли медицина вела боротьбу за стерильність, намагаючись знищити патогенні бактерії, разом з якими гинули і корисні. Згадайте, як легко отримати антибіотики в аптеці і як усі ми були захоплені в їхньому вживанні, а подекуди й продовжують виписувати майже від усіх хвороб. Давайте згадаємо тут гігієнічні, а також мийні антибактеріальні засоби або продукти харчування і навіть воду, які напхані антибіотиками.

Загалом, ми, в нашому співтоваристві хліборобів, нам більше подобається термін “ЗемляТворців”, прекрасно знаємо все це на прикладі нашого ґрунту. І так само йдуть справи скрізь, включно з імунітетом і здоров’ям.

Все дуже просто. Якщо не буде достатньо корисних мікроорганізмів, ми не зможемо нічого протиставити вірусам. Лікарі по всьому світу б’ють на сполох, мовляв, ера стерильності призвела до того, що ми дуже сильно порушили бактеріальний баланс. А наші організми влаштовані так, що саме ефективні, корисні бактерії ведуть боротьбу з усім патогенним.

Ви вже давно здогадалися і зрозуміли, що потрібно робити. Все те саме, що ми робимо на наших присадибних ділянках, використовуючи ЕМ-технологію. Нам потрібно підтримати корисну мікрофлору, а вже вона зможе забезпечити нас здоров’ям.

Нагадаємо, що ЕФЕКТИВНІ МІКРООРГАНІЗМИ, наші улюблені ЕМОЧКИ, – це сприятливі для довкілля та дружні людині мікроорганізми, які, розмножуючись і допомагаючи один одному, швидко захоплюють лідерство в мікробіологічних спільнотах. Унаслідок цього відновлюється мікрофлора, руйнівні мікробіологічні процеси та їхні наслідки (гниття, окиснення, забруднення, неприємні запахи, різноманітні захворювання) поступаються місцем процесам творчим – ферментації, захисту, оздоровленню, очищенню, освіженню і т. ін..

Тож, дістаємо ЭМОЧКИ і насичуємо ними все навколо та себе! Особливо цьому потрібно приділяти увагу в міжсезоння, навесні та восени, а також під час спалахів захворювань та епідемій:

  • Якщо ви використовуєте засоби для стерильної обробки рук, не забувайте, знищивши всі бактерії – поселити туди корисні. Базовий розчин «ЕМОЧКИ для всіх» чудово впорається з таким завданням.
  • Проводьте прибирання приміщень за допомогою «ЕМОЧКИ для видалення забруднень», обробляючи всі поверхні, особливо дверні ручки та верхній одяг. Детальніше про це в окремій статті, дивіться здесь.
  • Зрошуйте приміщення, в якому перебуваєте, базовим розчином «ЕМОЧКИ для всіх». Можна просто, час від часу, розбризкувати розчин із пульверизатора або наповнити ним зволожувачі повітря.
  • Приймайте «ЕМОЧКИ для всіх» всередину. Випиваючи просто як напій, за інструкцією або введіть Емочки в кулінарію своєї родини. На основі «ЕМОЧКИ для всіх» виходять не тільки корисні, а й смачні кваси, йогурти, кисле молоко, компоти, інші напої (багатьом подобається ними замінювати на Новорічному столі шампанське), квашені овочі, закваски для випічки і те, на що тільки ще вистачить фантазії. Якщо Вас цікавлять детальні рецепти – Ви завжди їх знайдете на нашому сайті, в нашій брошурі або на сторінках у соціальних мережах.

Нагадаємо: «ЕМОЧКИ ДЛЯ ВСІХ», які використовуються для харчування людини і тварин, крім основних своїх властивостей, мають ще й цілющі. У складі препарату ферментовані Емочками лікарські трави (кмин, деревій, аніс, фенхель, золотушник, розмарин, м’ята, корінь алтея, листя берези та малини).

!!! Зверніть увагу, що цей препарат, на відміну від «ЕМОЧКИ для землеробства», «ЕМОЧКИ для видалення забруднень» приготований на харчовому живильному середовищі, тому тільки його можна вживати всередину. Для профілактики “ЕМОЧКИ” найкраще вживати регулярно, раз на 7-10 днів, для того, щоб ваш імунітет завжди був у тонусі.

Ми бажаємо вам міцного здоров’я.

Як посилити імунітет, за допомогою чого можна зміцнити імунітет, як поповнити корисну мікрофлору, купити препарат для імунітету, захист від коронавірусу. захист від вірусів, купити емочки.   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *