Землеробство

Захист рослин від хвороб і шкідників

Чотири біо-препарати, які вирішать проблеми, пов’язані з хворобами і шкідниками рослин

ЗАХИСТ РОСЛИН від хвороб і шкідників

Для того, щоб виростити багатий і корисний урожай, вчені всього світу розробляють для нас екологічно безпечні системи захисту. А ми, в клубі органічного землеробства «ЗемлеТворец», вже багато років, усі разом, вивчаємо, перевіряємо, ділимося один з одним досвідом і знаннями. Стежимо за якістю і достовірністю препаратів. Співпрацюємо з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками в області органічного землеробства

До цього літнього сезону, ми попросили фахівців-консультантів в області природного землеробства, з величезного переліку біо-препаратів вибрати чотири найосновніших, які закриють більшість проблем із захисту рослин від хвороб і шкідників.

Ось вони:

АКТОФIТ – це лідер продажів і незамінний, безвідмовний боєць з колорадським жуком, а також іншими членистоногими шкідниками. Препарат не викликає звикання і завжди діє. Вже через 2 дні оброблене їм, можна вживати в їжу.

ЯГУАР – найпотужніший біо-засіб, що застосовується для захисту всіх типів сільськогосподарських рослин, включаючи плодові, овочеві і ягідні культури від шкідників. Особливо ефективний проти попелиці.

Для захисту рослин від хвороб було обрано два препарати, які слід застосовувати в залежності від погодних умов:

ГАУБСІН – це відомий біо-фунгіцид, що добре підтримує і лікує рослини в дощову сиру погоду. Він же стимулює імунітет рослин. Препарат застосовується для профілактики від захворювань і в якості «лікiв» для боротьби з вірусами, бактеріями і грибковими захворюваннями, в тому числі на таких вразливих культурах як огірки, персики, виноград.

МIКОСАН-В добре працює в суху погоду і в жару. Цей біо-фунгіцид створює ефективний бар’єр з ферментів, що входять до складу препарату, і швидко ліквідує шкідливі грибкові захворювання. До того ж стимулює розвиток, зростання і плодоношення рослин. Працює по всіх культурах.

Всі ці препарати поєднуються в баковій суміші, що дуже зручно у застосуванні і економить час. Для підвищення ефективності та тривалості дії до препаратів рекомендується додавати прилипач. Спеціалисти радять прилипач Липосам, який має ще й захисну дію.

Маючи в садово-городнiй аптечці лише ці чотири біо-препарати, використовуючи їх за інструкцією, ви вже можете бути впевнені в захисті своїх рослин і в більш високому врожаї.

Одна з найбільших переваг біолопрепаратів, яка дуже подобається дачникам-городникам – плоди з оброблених рослин можна вживати майже одразу – вже через декілька годин після обробки!

Зменшуючи застосування отрутохімікатів ви бережете себе, своє здоров’я, а також своїх рідних і близьких, забезпечуючи їх здоровими продуктами, вирощеними з турботою про здоров’я. Продуктами, які гідні годувати людину. Смачними і корисними.

Будемо раді поділитися знаннями в області органічного землеробства і підібрати біо-препарати для захисту рослин від всіх шкідників і хвороб!

Бажаємо ВАМ рясних врожаїв і чекаємо в гості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *