Здоров'я

ЕКО-гігієна нашому житті.

Перехід на екологічний спосіб життя та засоби гігієни зазвичай починають турбувати сім’ї в яких з’являються маленькі діти, або якщо в людини почались проблеми зі здоров’ям, наприклад, алергія, дерматит та інші. Ми звикли що дітям і хворим потрібне особливе піклування, але якщо піклуватись про себе і свою сім’ ю заздалегідь то багатьох проблем можна уникнути.

ЕКО-гігієна с кожним роком стає все більш популярною у суспільстві, з’являються нові наукові напрямки, які розглядають комплексний підхід до здоров’я людей. І в цих напрямках досліджуються 3 об’єкти: середовище, здоров’я та зв’язок між ними.

Вибираючи для себе екологічні засоби гігієни ми робимо життя своєї родини безпечним. Але є ще не такі очевидні переваги такого вибору:

♻️ Забруднення навколишнього середовища.

Ми взаємопов’язані з тим середовищем в якому живемо і так само впливаємо на здоров’я оточуючого середовища як і воно на нас.

😷 Слабкий імунітет.
Миючі засоби для побуту, засоби особистої гігієни, одяг і предмети з якими ми щосекунди контакту в наш час мають агресивний хімічний склад.
Наша система організму працює на наш захист і нейтралізацію шкідливого впливу, але постійні навантаження ведуть до виснаження всіх систем організму. Тому у відповідальний момент зіткнення з шкідливими вірусами, імунітет вже ослаблений постійною боротьбою з побутовими хімічними засобами. І як наслідок замість непроникновенного барьеру або легкої форми застуди виникають серйозні запальні процеси.

👣 Філософія життя.
Простий перехід на еко гігієну може змінити світосприйняття людини і суспільства. Це як наслідок стається з тими, хто починає піклуватися про безпеку свого життя і здоров’я. Починається з потреби вирішити якусь проблему в своєму житті, а потім маленькими кроками можна повністю змінити своє життя. Гігієна, харчування, ритми життя, взаємовідносини – все пов’язано між собою і є фундаментом щасливого життя.

🙈 Зробимо невеличкий огляд на деякі засоби для гігієни які представлені на нашому сайті і якими ми, команда цього єкомаркету і сайту, самі користуємося. А деякі навіть самі виробляємо.

 

ЕМ-Освіжувачі повітря для квартир Balance Hause з лимонним ароматом нашого виробництва ТМ Заря-Мікробіоефект – це концентрований, екологічний засіб для :
Освіження простору та покращення мікроклімату
Запобігання появі плісені
Профілактика грибкових захворювань у рослин

Він ідеально підходить для будь-якого приміщення, від дому до офісу.
Поради щодо застосування:
10% розчином засобу регулярно обробляти (оприскувати з розпилювача) приміщення та житловий прстір: меблі, килими, портьєри, санвузли, кімнатні рослини, тварин та місця їх утримання, шафи для зберігання сміття, “проблемні місця”.

Безпечний для використання в присутності дітей, легкий у застосуванні та економічний у використанні. (можливо додати про склад інформацію)

Мило Мигдаль для всіх типів шкіри, з ароматом фруктової гіркуватості, настільки приємне, що його захочется з’їсти) Багато хто використовує його як натуральний ароматизатор для ванни, в шафі тощо. 

Концентрований засіб для миття посуду DeLaMark з ефірною олією римської ромашки спеціально розроблений для безпечного миття посуду. Не містить лаурилсульфат натрію. Має низьке піноутворення. Відмінно змивається. Підходить для миття дитячого посуду. Має біорозкладаність до 98% 

Кисневий відбілювач Перкарбонат натрію – нове покоління безпечних миючих засобів, вже відоме в народі. Але, засіб настільки універсальний і ефективний, що необхідний в кожному будинку.

Посудіть самі:
* Не містить хлору і фосфатів
* Сміливо можна застосовувати навіть для прання дитячого одягу
* Ефективно видаляє плями
* Відбілює або освітлює (в залежності від тканини і концентрації засобу)
* У поєднанні з пральним порошком підсилює його ефект в рази
* Використовується для дезінфекції при вбиранні, знищуючи мікроби
* Застосовується для очищення навіть дерев’яних поверхонь
* Прибирає неприємні запахи
* На відміну від хлорних відбілювачів кисневий можна використовувати навіть для кольорових тканин

Зубний порошок з натуральним складом нашого виробництва! Основа порошку природна очищена біла глина-каолін. Це якісний сорбент, лідер в змісті такого життєво важливого мінералу, як кремній (для засвоєння кальцію). Джерело магнію, кальцію, заліза, йоду, алюмінію, сірки, міді та ін у східній медицині для лікування зубів його використовують більше двох тисяч років.

Зубний порошок зміцнює емаль, добре витягує токсичні речовини з тканин, пломб і слини, олужнює порожнину роту, має антибактеріальну дію, підвищує еластичність судин, генерує високі частоти і піднімає енергетичний потенціал клітини, допомагає нормалізувати кровопостачання коренів зубів.

ЕкоЗаряд – дай зелене світло здоровому та щасливому життю!
Замовляй органічні продукти для здоров’я, дому, саду та городу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *