Землеробство, Інструкції

ІНСТРУКЦІЯ із застосування препарату “ЕМОЧКИ для захисту врожаю”

Ефективні мікроорганізми – це сприятливі для довкілля і дружні до людей мікроорганізми, які, розмножуючись і допомагаючи один одному, швидко захоплюють лідерство в мікробіологічних спільнотах. В результаті цього відновлюється навколишнє середовище, руйнівні мікробіологічні процеси та їх наслідки (гниття, окислення, забруднення, неприємні запахи, різноманітні захворювання) поступаються місцем процесам позитивним – ферментації, оздоровленню, очищенню, освіженню і т.ін.

Відкрив ефективні мікроорганізми і розробив ЕМ-технологію японський вчений Теруо Хіга ще в 80-х роках минулого століття. У Клубах Органічного Землеробства ефективні мікроорганізми отримали ласкаве ім’я – Емочки. Під їх впливом відновлюється природна родючість ґрунтів, підвищується урожай та покращується його якість, зміцнюється імунітет рослин, тварин і людей, очищується земля, вода і повітря, поліпшується енергетика приміщень і ландшафтів. Члени клубу переконались, що робота з Емочками полегшує працю, покращує настрій і підвищує життєвий тонус людей, а також приносить радість від усвідомлення внеску у прекрасне майбутнє Землі, майбутнє своє і своїх нащадків!

«ЕМОЧКИ для захисту врожаю» – готовий до застосування комплексний мікробіологічний препарат спеціалізованого призначення. Використовується для підвищення стійкості рослин до грибкових та інших захворювань, а також для відлякування комах-шкідників. Дія препарату ґрунтується на тому, що процеси ферментації, що відбуваються на поверхні тіла рослин, стримують розвиток збудників захворювань та роблять рослини несмачними для шкідників. «Емочки для захисту врожаю» підвищують імунітет рослин, підтримують та стабілізують всю рослину.

Препарат застосовується в період інтенсивної вегетації рослин. У відкритому грунті – з травня до серпня, у закритому – з березня до жовтня.

Поради щодо застосування

Дехто радить застосовувати препарат «Емочки для захисту врожаю» в чистому вигляді. Для цього в період активної вегетації 1-2 рази на тиждень обприскують рослини в концентрації 1:500 (20мл на 10 л води).

Проте частіше «Емочки для захисту врожаю» використовують в якості домішки до основних ЕМ- препаратів сільськогосподарського призначення («Емочки для Землеробства», «Емочки для Всіх») для додаткового фунгіцидного та інсектицидного ефекту. Рекомендована пропорція суміши- 1:5 (тобто на 5 частин звичайних Емочок додають 1 частину «Емочок для захисту врожаю»).

Суміш препаратів розчиняють водою (від 100 до 500 мл суміші препаратів на 10л води). Кількість води залежить від вологості повітря. Чим сухіше повітря, тим більше слід додавати води, тим меншою буде концентрація препаратів. Проте слід дотримуватися норми витрати суміші – 100 мл (від 2 до 10 л розчину) на 100 кв.м.

Профілактично садові та городні культури обробляються кожні 10-14 днів. Віноград – кожен тиждень.

Польові та технічні культури 1-2 рази на місяць.

При появі ознак захворювань або шкідників, обробки слід проводити кожні 2-3 дні до того часу, доки проблема не буде вирішена.

Препарат сумісний у бакових сумішах з іншими препаратами, що містять живі бактеріальні культури (препарати сінної палочки Bacillis Subtilis, Гаупсин, Планриз тощо). Для подовження дії ефекту радимо додавати органічний прилипач.

ВАЖЛИВІ  ПРИМІТКИ

  • Пам’ятайте, що Емочки дуже вразливі! Спілкуйтеся та працюйте з ними лише у доброму гуморі, це значно підвищить їх ефективність!
  • Пам’ятайте, що Емочки бояться прямого сонячного проміння, морозу, і не люблять великих перепадів температури, тому зберігайте їх в темному місці при стабільній температурі від

+5 до +20 ° С.

  • Застосовуйте творчий підхід в роботі з Емочками і діліться з нами своїм досвідом! Відгук про роботу з препаратами можна залишити 

в соцмережах: https://www.facebook.com/zaryamicro 

ЗДОРОВ’Я  ВАМ,  ВАШІЙ  РОДИНІ  ТА  ВАШІЙ  ЗЕМЛІ !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *