Інструкції

ІНСТРУКЦІЯ щодо застосування препарату “ЕМОЧКИ для Всіх”

емочки для всіх

ІНСТРУКЦІЯ щодо застосування препарату “ЕМОЧКИ для Всіх”
Ефективні мікроорганізми ЕМ технології

Ефективні мікроорганізми – це корисні для довкілля і дружні до людей мікроорганізми, які переважають в мікробіологічних спільнотах. В результаті цього відновлюється навколишнє середовище, а руйнівні мікробіологічні процеси – гниття та захворювання поступаються місцем процесам позитивним – ферментації та очищенню.

Відкрив ефективні мікроорганізми і розробив ЕМ-технологію японський вчений Теруо Хіга ще в 80-х роках минулого століття. У Клубах Органічного Землеробства ефективні мікроорганізми отримали ласкаве ім’я – Емочки. Під їх впливом відновлюється природна родючість ґрунтів, підвищується урожай та покращується його якість, зміцнюється імунітет рослин, тварин і людей, очищується земля, вода і повітря, поліпшується енергетика приміщень і ландшафтів. Членами клубів відзначено, що робота з Емочками полегшує працю, покращує настрій і підвищує життєвий тонус людей, а також приносить радість від усвідомлення внеску у прекрасне майбутнє Землі, майбутнє своє і своїх нащадків!

«ЕМОЧКИ для Всіх» – готовий до застосування комплексний мікробіологічний препарат універсального призначення. Виготовлений на

харчовій сировині.

ЕМОЧКИ для Всіх інструкція

Відновлення родючості грунту: витрати – 2л на 100 кв.м на рік (2-3 обробки по 0,7-1 л, разводити водою від 1:100 до 1:1000)

Кореневе підживлення рослин (полив під час вегетації): розвести водою (10-100 мл Емочок на 10 л води, в залежності від вологості грунту). Витрата препарату – 250 мл (25-250 літрів розчину) на 100 кв.м. Підживлювати 2-4 рази на місяць.

Позакоренева обробка рослин (обприскування): Профілактично обробляти 2-3 рази на місяць. Розвести водою від 1:20 до 1:100 (100 – 500 мл на 10л води). Концентрація розчину залежить від вологості повітря (чим вологіше – тим віще може бути концентрація). Витрата препарату – 100 мл (від 2 до 10 літрів розчину) на 100 кв.м.

Для посилення захисного ефекту, при обприскуванні на кожні 5 частин Емочок для Землеробства радимо додавати 1 частину Емочок для Захисту врожаю. Також Емочи гарно працюють в бакових сумішах з біопрепаратами, що містять живі культури бактерій та/або з інформаційними препаратами(гомеопатичними) препаратами, рідкими витяжками з біогумусу тощо. Бажано використовувати прилипач.

При появі ознак захворювань, обробки проводити 2-3 рази на тиждень доки не вирішите проблему. Також при лікуванні рослин радимо чергувати обробки Емочками з обробками препаратом Мікосан-В.

Приготування ЕМ-компосту з органічних відходів (харчові та рослинні рештки, гній тощо). Розвести Емочки водою у співвідношенні 1:100, пошарово зволожити органічні рештки з розрахунку 10л розчину на 1 м2 площі. Товщина кожного шару – 10 см. Органіку бажано розмістити в тіні та накрити непрозорою плівкою або землею. Термін дозрівання при температурі 20-30°С – від 6 до 8 тижнів. Витрати препарату – 1-2л на 1 куб.м органіки.

Приготування трав’яного ЕМ-настою. Для цього беруть придатну ємність (краще – пластикову) та на ¾ наповнюють її подрібненими травами (найліпше використовувати крапиву, пирій, лободу, конюшину). Потім додають, з розрахунку на 3 л воды – 100 мл солодкого сиропу (варення) та 100 мл Емочек. Настій закривають та витримують протягом 5-7 діб при температурі 25-35°С, щоденно перемішуючи. Готовий ЕМ-настій проціжують та використовують для кореневого підживлення (розводити водою 1:10 – 1:100), та обробок по листу (1:5 – 1:10). Зберігати ЕМ-настій при температурі 5-10°С не довше 2-х тижнів.

При утриманні тварин в якості харчової домішки до корму або пиття собакам, котам, скоту, птиці, рибі тощо: 1% від щоденного раціону. Бджолам 5мл на 1л – добавка в воду, оприскування при ревізіях.

Обробка поверхні тіла та місць утримання тварин: Розвести водою при обприскуванні 1:50, при митті – 1:100. Обробляти 1-2 рази на тиждень. Витрати препарату = 10мл на 1 кв.м. площі приміщення.

Для підтримки природного балансу в проблемних водоймах рекомендується профілактична обробка Емочками 1-3 рази на рік. Витрати від 100 мл до 1л Емочек на 1куб.м води в басейнах і малих водоймах (до 100 кв.м) або на 100 кв.м площі поверхні для великої водойми.

Застосування Емочек в побуті. «Коли я розповідаю про застосування Емочок в побуті, я часто повторюю фразу: «Із ними в мою оселю прийшла гармонія». Дійсно, маленькі гарненькі помічники не тільки допомагають позбавитися від пилу і бруду в будинку, але і приносять енергію радості. В хаті з’являється затишний запах дитинства… З ними можна робити все» (В.І.Ляшенко «Это любовь»)

Прибирання в хаті. Емочки допомагають зменшити кількість пилу, а також видалити патогенну мікрофлору та прибрати джерела неприємних запахів. Для цього при проведенні вологого прибирання (миття підлоги, витирання пилу) можна додавати у воду Емочки (20 мл на 10 літрів води). Щонайменш раз на тиждень Емочками, розведеними водою 1:20 (50мл Емочок на 1л води) корисно обприскувати м’які меблі, килими, штори та інші «накопичувачі пилу».

Усунення неприємних запахів, утилізація відходів, відновлення оточуючого середовища. Проблемні місця регулярно обприскувати розчином препарату 1:500 (2мл на 1л води).

Емочка для людей

Поліпшенню здоров’я і зміцненню імунітету сприяє регулярне поповнення корисної мікрофлори в організмі шляхом вживання продуктів харчування, приготованих за допомогою Емочок. У процесі виготовлення препарату «Емочки для Всіх» ми використовуємо виключно харчові компоненти, тому їх можна використовувати в якості закваски при приготуванніквасу і кисломолочних напоїв, домашнього хліба, квашеної капусти та іншихпродуктів харчування.

Рецепт приготування квасу (на 1 л напою): 30 мл (2 ст.ложки) меду заливають теплою (до 40°С) водою, перемішують, додають 50 мл Емочок, 2-3 родзинки (згодяться також будь-які сухофрукти, експериментуйте!) і залишають для ферментації при кімнатній температурі на 3-5 діб. Коли газоутворення стихає – квас готовий. Краще вживати охолодженим.

Рецепт приготування ЕМ-компоту (на 1 л напою ): жменю сухофруктів залити літром теплої води, додати 50 мл Емочок, накрити кришкою і настоювати протягом доби.

ВАЖЛИВІ ПРИМІТКИ

  • Пам’ятайте, що Емочки дуже вразливі! Спілкуйтеся та працюйте з ними лише у доброму гуморі, це значно підвищить їх ефективність!
  • Пам’ятайте, що Емочки бояться прямого сонячного проміння, морозу, і не люблять великих перепадів температури, тому зберігайте їх в темному місці при стабільній температурі від +1 до +20 ° С.
  • Використовуйте творчий підхід в роботі з Емочками і діліться з нами своїм досвідом! Відгук про роботу з препаратами можна залишити в соцмережах:

 https://www.facebook.com/zaryamicro

ЗДОРОВ’Я  ВАМ ,  ВАШІЙ  РОДИНІ ,  ВАШІЙ  ОСЕЛІ  ТА  ВАШІЙ  ЗЕМЛІ  !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *