Інструкції

ІНСТРУКЦІЯ щодо застосування препарату “ЕМОЧКИ для видалення забруднень”

Ефективні мікроорганізми – це сприятливі для довкілля і дружні до людей мікроорганізми, які, розмножуючись і допомагаючи один одному, швидко захоплюють лідерство в мікробіологічних спільнотах. В результаті цього відновлюється навколишнє середовище, руйнівні мікробіологічні процеси та їх наслідки (гниття, окислення, забруднення, неприємні запахи, різноманітні захворювання) поступаються місцем процесам позитивним – ферментації, оздоровленню, очищенню, освіженню і т.ін.

Відкрив ефективні мікроорганізми і розробив ЕМ-технологію японський вчений Теруо Хіга ще в 80-х роках ХХ-го століття. У Клубах Органічного Землеробства ефективні мікроорганізми отримали ласкаве ім’я – Емочки. Під їх впливом відновлюється природна родючість ґрунтів, збільшується кількість і якість врожаїв, зміцнюється імунітет рослин, тварин і людей, очищується земля, вода і повітря, поліпшується енергетика приміщень і ландшафтів. Наші клієнти переконались, що робота з Емочками полегшує працю, покращує настрій і підвищує життєвий тонус людей, а також приносить радість від усвідомлення внеску у прекрасне майбутнє Землі, майбутнє своє і своїх нащадків!

 «ЕМОЧКИ для видалення забруднень» – готовий до застосування комплексний мікробіологічний препарат. Використовується для видалення забруднень в природних і штучних водоймах, очищення стічних вод, прочищення каналізаційних систем, септиків та вигрібних ям, ферментації і компостування стійких до розкладання органічних решток (жири, оливи, целюлоза).

Прочищення вигрібних ям, вуличних туалетів, септиків, каналізацій тощо.

Разове прочищення: 1л «Емочек для видалення забруднень» на 1 куб.м. септика (вигрібної ями). Препарат розбавити водою 1:5 і ввести через каналізацію або шляхом розбризкування по поверхні. Ефект від прочистки – відновлення функцій септика – настає через 1-2 тижні. Якщо вміст вигрібної ями планується використовувати в якості добрива, слід провести його компостування за рекомендаціями, вказаними нижче.

Для уникнення закупорки каналізаційних труб, систем очищення стоків та септиків, а також забруднення підземних вод (особливо при близькому розташування водозабору) і поверхні землі (при поверхневому стоці) рекомендується проводити безперервне очищення каналізаційної рідини: щоденно додавати в каналізацію невелику кількість препарату з розрахунку 1 л препарату на 5 куб.м рідини або 0,25 л на людину в тиждень. Кращий ефект досягається, якщо робити це щовечора перед сном.

Очищення водойм від олійних плям, піни та плаваючого бруду. Розвести препарат водою 1:10 та розбризкати по поверхні водойми з розрахунку: 1 л. препарату на 100 кв.м поверхні водойми.

Усунення неприємних запахів. Препарат розбавити водою 1:100 і розбризкати по джерелу запаху. При необхідності обробку повторити або проводити регулярно до досягнення результату.

Компостування органічних відходів що є стійкими до розкладання, рекомендується проводити анаеробним способом (без доступу повітря) за такою схемою:

Компостування проводять у спеціальних компостерах-бункерах з пластику, бетону чи інших матеріалів, що можуть забезпечити герметичність, в ямах у землі або на поверхні грунту у буртах. В нижній частині купи слід організувати дренаж для відводу зайвої вологи.

Органіку слід закладати пошарово, рівномірно зволожуючи її водним розчином «Емочок для видалення забруднень» (витрати – 1л на 1 куб.м. органіки). Воду додають якщо це необхідно, доводячи вологість матеріалів, що компостуються, до 35-40%. Якщо матеріали, що компостуються, містять мало солодких та азотистих сполук (тільки груба органіка), до води, якою зволожується купа, слід додати 1л меласи (цукрового сиропу або старого варення).

Після укладання, компостну купу злегка трамбують та щільно накривають повітронепроникним матеріалом (наприклад – поліетиленовою плівкою).

Оптимальна температура для компостування становить 20-30 °С. За такої температури анаеробний компост робиться за 1,5-2 місяці.

Подібна технологія компостування може бути використана при формуванні компостних (теплих) грядок.

Для компостування вмісту септиків та вигрібних ям витрати препарату становлять 1,5 л на 1 куб.м матеріалу. Процес компостування триває 4-6 тижнів, протягом яких септиком не слід користуватися. Після закінчення зазначеного часу вміст септику можна використовувати як добриво.

ВАЖЛИВІ   ПРИМІТКИ

  • Пам’ятайте, що Емочки дуже вразливі! Спілкуйтеся та працюйте з ними лише у доброму гуморі, це значно підвищить їх ефективність!
  • Пам’ятайте, що Емочки бояться прямого сонячного проміння, морозу, і не люблять перепадів температури, тому зберігайте їх в темному місці при стабільній температурі від +5 до +20 ° С.
  • Використовуйте творчий підхід в роботі з Емочками і діліться з нами своїм досвідом! Відгук про роботу з препаратами можна залишити в соцмережах:

               https://www.facebook.com/zaryamicro                         

ЗДОРОВ’Я ВАМ, ВАШІЙ РОДИНІ, ВАШІЙ ОСЕЛІ ТА ВАШІЙ ЗЕМЛІ !

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *