Інструкції

ІНСТРУКЦІЯ щодо застосування препарату “ЕМОЧКИ-Бокаші для Землеробства (з мікоризою)”

Ефективні мікроорганізми – це корисні для довкілля і дружні до людей мікроорганізми, які беруть верх в мікробіологічних спільнотах. В результаті цього відновлюється навколишнє середовище, а руйнівні мікробіологічні процеси – гниття та захворювання поступаються місцем процесам позитивним – ферментації та очищенню.

Бокаші (з японської – ферментований компост) -це Ефективні мікроорганізми, зрощені на пшеничних висівках в оптимальних умовах.

«Емочки-Бокаші для Землеробства (з мікоризою)» – готовий до застосування комплексний мікробіологічний препарат, що виготовляється з німецького концентрату «MikroVeda Farming Plus», що містить додаткові мікроорганізми, які добре працюють у ґрунті.

Окрім ефективних мікроорганізмів, препарат містить спори мікоризоутворюючих грибів (ендо-мікориза), що можуть утворювати симбіотичні (взаємовигідні) зв’язки більш ніж з 90% видів рослин. Завдяки утворенню мікоризи, багатократно збільшується площа живлення рослин, підвищується ступінь засвоюваності поживних речовин (особливо фосфору), рослини легше переживають несприятливі природні умови, підвищується опір до грибкових захворювань, тощо.

ПОРАДИ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

 1. Внесення під час посадки рослин. Бокаші для Землеробства можна вносити як при посадці рослин з насіння так і розсадою (саджанцями).
  • при посадці насіння, бокаші вносять безпосередньо в лунки або рядки разом з насінням, бульбами, цибулинами. Витрати – від 1 до 3 кг на 100 кв.м – в залежності від стану ґрунту.
  • під час висадки розсади, посадки кущів та дерев, бокаші вносять до прикорневої зони. Витрати – 1-

2 столових ложки (5-10 гр бокаші) під розсаду овочів та полуницю, по 1-2 склянки (50-100 гр) при посадці ягідних кущів, по 5-10 склянок (0,25 – 0,5 кг) при посадці дерев.

 1. Весняний й осінній обробіток ґрунту. За допомогою препарату «ЕМОЧКИ-Бокаші для землеробства» можна ефективно підвищити родючість ґрунтів перед висадкою або після збирання основних культур, а також на ділянках що відпочивають. Задля цього добриво змішується з насінням сидеральних культур й рівномірно розсипається по поверхні ґрунту (по стерні, по чорному пару чи по сидератах), після чого верхній шар ґрунту треба спушити (закультивувати). Витрати добрива – 1-2 кг на 100 кв.м, в залежності від стану ґрунту, його виснаженості й засоленості хімікатами.
 2. Кореневе підживлення рослин. Підживити вже існуючі рослини можна, вносячи «ЕМОЧКИ-Бокаші для землеробства» в прикореневу зону. Є декілька засобів, як це зробити:
  • в грунті по периметру крони рослини за допомогою лому робиться декілька отворів глибиною 15-20 см, до яких засипається препарат;
  • препарат розсипається по поверхні ґрунту навколо рослин, після чого неглибоко культивується та мульчується органічними матеріалами.

Витрати препарату при кореневому підживленні такий самий, як при посадці. Радимо проводити таке підживлення щонайменше 1 раз на рік на початку сезону вегетації. Кореневе підживлення бокашиками можна чергувати з позакореневими обробками рідкими препаратами «Емочки для Всіх», «Емочки для Землеробства»,

«Емочки для захисту рослин», чи ЕМ-настоями на травах, які можна робити власноруч.

 1. Підживлення кімнатних вазонів та розсади. Найкращій результат дає внесення препарату під час підготовлення грунту для розсади та вазонів. Задля цього 0,5-1 склянки (25-50г) бокаші додати у відро грунтосуміші вологістю приблизно 30%, перемішати й герметично зачинити у пластикову тару, після чого поставити в темне тепле місце на 20-30 діб. Також можна підживлювати рослини, що вже ростуть, пересипаючи бокашиками поверхню ґрунту та прикриваючи земелькою чи мульчею. Дозування та періодичність підживлень для кімнатних рослин краще встановлювати індивідуально, шляхом експериментів та спостережень.
 2. Радикального покращення родючості можна досягти, використовуючи «ЕМОЧКИ-Бокаші для землеробства» в якості стартеру при створенні компостних грядок, зокрема по технології ТГР (Теплі грядки Розума). Ці технології дозволяють створити на грядках ефект «динамічної родючості», коли усі поживні речовини (вуглець, вода, азот та інші макро- й мікро-елементи), інтенсивно вивільнюючись з компостованої органіки, одразу засвоюється рослинами на грядках. Витрати препарату при закладанні компостних грядок – 30-50 гр на 1 кв.м. грядки.

 

ВАЖЛИВІ  ПРИМІТКИ

v  У препаратах серії «Емочки-Бокаші» ефективні мікроорганізми знаходяться у стані анабіозу. Вони прокидаються та починають працювати, коли потрапляють у сприятливе середовище. Саме тому ми радимо регулярно проливати водою ділянки, на яких використовуються Емочки-Бокаші.

 • Пам’ятайте, що Емочки-Бокаші можуть швидко зіпсуватись під впливом сонячного випромінювання та вологи, проте вони не бояться морозу, отже зберігайте їх у сухому й темному місці з температурою від -10 до +20°С.
 • Використовуйте творчий підхід в роботі з Емочками й діліться з іншими своїм досвідом й напрацюваннями! Відгуки по работі з препаратами можна залишити ж у соцмережах:

 https://www.facebook.com/zaryamicro

 

 • ЗДОРОВ’Я ВАМ ,  ВАШІЙ  РОДИНІ ,  ВАШІЙ  ОСЕЛІ  ТА  ВАШІЙ  ЗЕМЛІ  !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *